VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla


Birželio 17 d. 26 VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos moksleiviai dalyvavo susitikime su VšĮ Taisyklingo judesio mokyklos vadove-kineziterapeutė Gintare Pranaitiene, jau nebe pirmus metus aktyviai ir sėkmingai konsultuojančia sveikos mitybos klausimais.

Sveika mityba – vienas svarbiausių sveikos gyvensenos veiksnių, tai įvairus ir tinka...

Plačiau


Birželio 5 d. 9-okai kartu su visuomenės sveikatos specialiste Daiva kalbėjosi apie švarą ir higieną. Teorinę susitikimo dalį keitė praktinės užduotys, kurios, pasirodo, ne taip lengvai įveikiamos... Tačiau kartu juk viskas įmanoma. Belieka palinkėti - būkite švarūs, sveiki ir niekad nepamirškite elementarų švaros ir higienos taisyklių!

Daiva Kisie...

Plačiau


Gegužės 28 d. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje lankėsi lektorius Algimantas Andrijauskas. Susitikimas skirtas itin svarbiai temai - lytiškumo ugdymui. Paauglių gimdymų skaičius mūsų rajone Higienos instituto duomenimis viršija Lietuvos vidurkį, todėl tokio pobūdžio tęstinių susitikimų svarbu organizuoti kuo daugiau.

Daiva Kisielienė ...

Plačiau


Kovo 24-oji – Pasaulinė tuberkuliozės diena. Ši Pasaulio sveikatos organizacijos minėtina diena mūsų rajone Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva jau nebe pirmą kartą minėta akcija „Baltosios ramunės“. Prie šios akcijos šiais metais vėl prisijungė VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla. Kartu su visuomenės sveikatos specialiste Daiva moksleiviai ne tik gamino akcijai skirtas popi...

Plačiau

Kasmet, kovo 22-ąją, minima Pasaulinė vandens diena. Kad vanduo yra lengviausiai mums pasiekiamas vaistas nuo visų ligų jau, ko gero, neabejoja niekas, todėl Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva ši diena kasmet minima visose rajono ugdymo įstaigose. Šiandien kartu su visuomenės sveikatos specialiste Daiva Pasaulinė vandens diena paminėta ir VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklo...

Plačiau