Skip to content

Praktinių užsiėmimų ir paskaitų ciklas „Kaip išmokti padėti sau ir savo artimajam sunkiu metu“

Pasidalinkite
Data: pirmadieniais
Laikas: 16:00
Vieta: Nuotoliniu būdu
Atsakingo asmens kontaktai: Turite klausimų? Susisiekite telefonu 8 601 32294!
Aprašymas:

Kviečiame į  nemokamą 4 praktinių užsiėmimų ir paskaitų ciklą „KAIP IŠMOKTI PADĖTI SAU IR SAVO ARTIMAJAM SUNKIU METU?“ („Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) taikymo galimybės emocinės savijautos gerinimui, streso valdymui ir psichologinio atsparumo didinimui sudėtingose situacijose ir krizinėse sąlygose“)

Paskaitų datos ir temos:

Lapkričio 23 d. 16.00 – 18.20 Kaip mindfulness gali padėti žmogui sunkiu metu

Lapkričio 30 d. 16.00 – 18.20 Mindfulness ir efektyviausios streso bei nerimo valdymo metodikos sunkiu metu.

Gruodžio 7 d.   16.00 – 18.20 Psichologinio atsparumo didinimas ir mindfulness praktikų nauda.

Gruodžio 14 d. 16.00 – 18.20 Kaip dididinti dėmesingumą ir santykių kokybę mindfulness pagalba?

Užsiėmimus veda „Žmogaus psichologijos instituto“, Lietuvos psichologinės pagalbos ir savipagalbos asociacijos, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos (mindfulness) asociacijos lektoriai: gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir sertifikuota mindfulness mokytoja Janina Sabaitė Melnikovienė

Dalyvavimas nemokamas. Registracija būtina, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą.

Užsiėmimai nuotoliniai, programa ZOOM. Prieš pasijungiant į praktinį seminarą per zoom platformą, svarbu pradžioje savo kompiuteryje ar telefone įsidiegti Zoom programėlę. Jungtis galima paspaudus ant nuorodos arba suvesti nurodytą kambario numerį ir pateiktą slaptažodį.

Mindfulness arba lietuviškai dėmesingas įsisąmoninimas, tai metodas ir praktiniai užsiėmimai, skirti tvarkytis su stresu, nerimo mažinimui, dėmesio koncentracijos ir produktyvumo didinimui, tinkamam emocijų valdymui ir santykių gerinimui. Daugelyje Vakarų pasaulio šalyse mindfulness praktikos taikomos medicinos įstaigose, kariuomenėje ir ten, kur žmonės patiria didelę emocinę įtampą, kur kasdien tenka susidurti su iššūkiais, krizinėmis situacijomis ir priimti adekvačius sprendimus. Tyrimai rodo, jog ilgainiui praktikuodami mindfulness galite sumažinti nerimą, pakelti nuotaiką, padidinti savivertę, ugdyti valią.

4 paskaitų ir praktinių užsiėmimų cikle bus pateikta informacija ir praktikos, skirtos padėti geriau tvarkytis su pagrindiniais šiuo metu esančiais iššūkiais.

Galima dalyvauti visose paskaitose arba atskirai kiekvienoje iš jų. Užsiėmimų metu lektoriai taip pat atsakys ir į dalyvių užduotus klausimus, tad kviečiame pasinaudoti proga.

Plačiau apie lektorius:

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas.

Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą.

Janina Sabaitė Melnikovienė yra streso valdymo ir karjeros konsultantė, Mindfulness instruktorė, KET praktikė, Lietuvos įsisamoningo dėmesingumo (mindfulness) ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijų narė, sertifikuota individualaus ir organizacinio koučingo specialistė (ICF, ICU, ICTA).

Veda mindfulness užsiėmimus, konsultuoja esant profesiniam perdegimui, aukštam streso lygiui, dirba su savirealizacijos ir karjeros, darbiniais iššūkiais susiduriančiais suaugusiais. Veda mokymus, praktines dirbtuves, konsultacijas, koučingo sesijas organizacijoms streso įveikos, dėmesingo įsisąmoninimo, gerovės ir laimės darbe koncepcijos, vidinės komunikacijos, darbuotojų motyvavimo, vadovų savijautos temomis. Turi 20 metų organizacijų komunikacijos ir krizių valdymo, personalo ugdymo darbo patirties. Yra buvusi emocinės pagalbos tarnybų „Jaunimo linija“ ir „Pagalbos moterims linija“ savanorė.